REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

No Name zahrají pro telčský mobilní hospic

Fungování mobilního hospice Sdílení v Telči je z velké části závislé na darech jednotlivců, firem i nadací. To ví i agentura Vysočina Events. Rozhodli se uspořádat koncert a výtěžek věnovat na podporu dobré věci – provozu mobilního hospice, který se stará o nemocné a umírající nejen na Telčsku. Peníze jsou potřeba především na platy zdravotních sestřiček a lékařů, nákup léků a provoz aut. Bez štědrých darů dobrých lidí by hospic vůbec nemohl existovat.

Číst dál...

Cizincům, kteří na ubytovně zbili muže do bezvědomí, hrozí deset let za mřížemi

Kriminalisté jihlavského územního odboru objasnili závažný případ fyzického napadení, které se v březnu odehrálo na ubytovně na Jihlavsku. Ubytovaný muž skončil po útoku dvou cizinců s mnohačetnými zlomeninami v nemocnici, útočníky neznal. Podezřelé cizince kriminalisté vypátrali, byli zadrženi a umístěni do cely. Policejní komisař zahájil trestní stíhání dvou mužů, kteří jsou obviněni ze spáchání zvlášť závažného zločinu.

Číst dál...

V jihlavské zoo se opět proletí dravci a sovy

S příchodem měsíce května se do areálu jihlavské zoo na letní sezónu stěhuje celá řada dravých ptáků a sov. Pro návštěvníky zoologické zahrady to znamená, že začínají oblíbené letové ukázky dravců a sov s manželi Evou a Edou Školoudovými. Budou se konat na obvyklém místě v prostoru před australskou farmou.

Číst dál...

Výrobci pervitinu mají utrum

Kriminalistům jihlavského územního odboru se podařilo v Jihlavě odhalit dvě varny pervitinu. Minulý týden zadrželi celkem tři muže, kteří se dopouštěli závažné drogové trestné činnosti. Kriminalisté provedli dvě domovní prohlídky, zajistili předměty určené k výrobě drog a také pervitin. Všichni tři zadržení skončili v policejní cele a policejní komisař zahájil jejich trestní stíhání. Obviněni byli ze spáchání trestného činu, jeden z obviněných byl na podaný návrh vzat do vazby.

Číst dál...

VIDEO: Demolici hotelu Na Růžku se nepovedlo zabránit

Bývalý telčský hotel Na Růžku už si lidé prohlédnou jen na starých fotkách. Na začátku února nabylo právní moci rozhodnutí Ministerstva kultury o tom, že secesní stavba nebude prohlášena za kulturní památku. Její majitel ji tak nechal zbourat. Informaci přinesl Jihlavský deník.

Číst dál...

REKLAMA