OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 14. 2. 2018

Ve valentýnských zprávách prozradíme, na co budete moci v příští sezóně vzít svou drahou polovičku do Horáckého divadla, kde v Třebíči vzniká chráněné bydlení a kam se mohou v Humpolci uchýlit senioři, kteří se cítí osaměle nebo nemohou přes den zůstávat sami doma.

Číst dál...

VIDEO: EY Podnikatelem roku 2017 Kraje Vysočina se stal majitel Agrostroje Lubomír Stoklásek

Společnost EY za podpory hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka vyhlásila vítěze soutěže EY Podnikatel roku 2017 Kraje Vysočina. Stal se jím Lubomír Stoklásek, majitel a generální ředitel společnosti Agrostroj Pelhřimov, která patří mezi nejvýznamnější výrobce zemědělské techniky v České republice. Odborná porota ocenila úspěšné podnikatelské aktivity i angažovanost Lubomíra Stokláska v rámci rozvoje Vysočiny a významné zásluhy v oblasti podpory vzdělávání a péče o zaměstnance.

Číst dál...

Školáci v kraji neumí hospodařit s penězi, ukázal průzkum

Polovina dětí na Vysočině má zkušenost s dluhy. Mnohé už se setkaly i s problémy s jejich splácením. Hospodaření s penězi dělá školákům problémy. Ukázal to průzkum, který realizovala Česká spořitelna společně s Millward Brown. Proto připravila Česká spořitelna projekt Abeceda peněz, v němž děti už od základních škol učí, jak s nimi zacházet. Během letošního roku programem projde na 3500 školáků. Projekt usiluje o oficiální akreditaci ministerstva školství.

Číst dál...

Kraj prodává Sanatorium Buchtův kopec. Zájemce složil jistinu

Zastupitelstvo Kraje Vysočina schválilo na svém únorovém jednání prodej areálu bývalého sanatoria Buchtův kopec v katastru Sněžného za 18,15 milionu korun. O opakovaně nabízený areál projevil zájem pouze jeden uchazeč, který Kraji Vysočina poskytl informaci, že areál do budoucna hodlá využít pro rehabilitační zdravotnický provoz a že případné opravy plánuje realizovat do tří až pěti let. Vážný zájem o koupi zájemce stvrdil zasláním jistiny ve výši 300 tisíc korun, která propadne, pokud koupi neuskuteční.

Číst dál...

REKLAMA