OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Starostové se obávají znečištění pitné vody

Starostové obcí v lokalitě Čertův Hrádek, která je jednou ze zvažovaných lokalit pro hlubinné úložiště jaderného odpadu, požadují vyloučení jejich lokality ze seznamu. Obávají se především znečištění pitné vody.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 31. 5. 2019

Víkend přinese slunečné počasí, Šmarda je novým kandidátem na ministra kultury a parkán Brány Matky Boží v Jihlavě se otevře veřejnosti. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 30. 5. 2019

Ministerstvo chce změnit vyhlášku o lovu zvěře, Chotěboř navázala partnerství s ukrajinským městem Tjačiv a Slepičí tour vyvrcholí v Pelhřimově. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 29. 5. 2019

Lidé opět protestovali proti Babišovi, policie má nová auta na kontrolu kamionů a Koukalová ukončila sportovní kariéru. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

Silnice II/406 Třešť – ulice Revoluční se celá opraví příští rok

Opravy průtahu městem Třešť na silnici II/406 budou provedeny kompletně v příštím roce. Kraj Vysočina byl nucen zrušit společnou zakázku s městem Třešť z ekonomických důvodů. Nabídnutá cena za stavební práce byla extrémně vysoká a v desítkách procent převyšovala stanovený předpokládaný rozpočet daný Krajem Vysočina a městem Třešť. Silnice bude na začátku nového školního roku opravena alespoň provizorně, tak aby po ní mohla být bezpečně vedena zimní údržba. Termín provizorních oprav II/406 v Třešti byl stanoven na konec prázdnin z důvodu aktuálního vedení objízdných tras opravované silnice I/23 u Olšan.

Číst dál...

Kraj Vysočina patří v třídění papíru, plastu, skla a nápojových kartonů mezi nejlepší kraje! Děkujeme, že třídíte svůj odpad!

„Šestnáctým rokem společně podporuje Kraj Vysočina a Autorizovaná obalová společnost EKO-KOM, a.s. oddělený sběr využitelných složek komunálních odpadů. Aktivity jsou od začátku zaměřeny na technickou podporu třídění odpadu a na environmentální výchovu a osvětu,“ informuje o hlavních cílech spolupráce krajský radní pro oblast životního prostředí a zemědělství Martin Hyský.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 28. 5. 2019

Muzeum Vysočiny Jihlava se dostalo na seznam výzkumných organizací, lesní stezka v Zoo Jihlava má nové interaktivní prvky a v humpoleckém lesoparku se otevře discgolfové hřiště. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 27. 5. 2019

Se začátkem nového týdne přijde déšť, o víkendu se konal Běh pro úsměv a Vysočina se zapojí do ZUŠ Open. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA