OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Tým Taekwondo Lacek byl úspěšný doma i v zahraničí

magdalna_slavkov_modr_vesta_1.mstoBěhem uplynulého víkendu se svěřenci SK TKD Lacek rozdělili hned na tři skupiny. Sedm zkušených cvičenců se vydalo do Prahy, kde se konaly zkoušky na nejvyšší žákovský technický stupeň. Šest z nich si pak z Prahy odváželo červenočerný pás. Minivýprava čítající tři závodníky, kouče a řidiče vyrazila do Švýcarska, kde se konal HochRhein turner. Pod vedením zkušené Kateřiny Nedvědové zde Matěj Kaman a Marie Martínková vybojovali prvenství ve svých kategoriích. Medailovou sbírku doplnila Tereza Uhlíková bronzovou medailí. Nejpočetnější část týmu čítající 27 bojovníků se vypravila do rakouského Innsbrucku na Askö cup.


 

 

Číst dál...

Velký úspěch zaznamenala pelhřimovská sportovní gymnastika na Mistrovství ČR v Praze

dscf1227.jpgVe dnech 11. - 13. června 2010 se konalo ve sportovní gymnastice Mistrovství České republiky v Praze na hale Bohemians. Závodila děvčata kategorií Starší žákyně, Žákyně "A", Kadetky, Juniorky "B" a Ženy "B". Tento závod je pro gymnastky v oblastech tím nejdůležitějším závodem v roce. Pelhřimova měl v zastoupení pouze jednu závodnici v kategorii Starší žákyně Lucii Jiříkovou. Ta nastoupila ve druhém sledu, závodem prošla perfektně a 7. místo ze 60 závodnic bylo skvělé. V této kategorii bylo prvních deset gymnastek tak vyrovnaných, že všechny mohly dosáhnout na stupeň vítězů.sport.jpg

 

Číst dál...

Jihlava na prvním místě fotbalového turnaje měst

dscf3199_.jpgV pátek se uskutečnil na fotbalovém hřišti v Telči již 11. ročník Turnaje měst v malé kopané 2010 za účasti týmů pěti měst bývalého jihlavského okresu (Telč, Třešť, Polná, Brtnice, Jihlava) a týmu kraje Vysočina. Jihlava po dvou letech opět získala 1. místo, když porazila mužstva Třeště, kraje Vysočina a Polné, prohrála s Brtnicí a remizovala s hostitelskou Telčí. V historii turnaje to bylo již páté prvenství Jihlavy.sport.jpg

 

Číst dál...

Lední Medvědi začali přípravu na ledě se staronovou posilou

Medvědi se po letní pauze opět sešli, aby pokračovali v letní přípravě a v pondělí 30. července poprvé vyjeli na led. Protože na zimním stadionu v Pelhřimově vznikne led až v polovině srpna, začali svěřenci trenéra Melenovského přípravu na ledě Jihlavské Dukly. Celá část přípravy vyvrcholí sedmi přípravnými zápasy na přelomu srpna a září.

Číst dál...

Finský hokejový výběr mladých talentů opět dorazí na Vysočinu

Mezinárodní česko-finská sportovní škola odstartuje už 21. července. Osmý ročník sportovního kempu pro mladé hokejisty jako každý rok zaštiťuje Dukla Jihlava společně s Krajem Vysočina. Třináctiletí zástupci sedmi regionálních hokejových klubů z Vysočiny absolvují v Jihlavě nabitý tréninkový program společně s týmem výběru hokejistů z Finska. Nově na stáž přijede i 14 běloruských trenérů.

Číst dál...

REKLAMA