VIDEO: Program Vědomé rodičovství podpoří pohodu dětí a rodičů

Výchova dětí představuje nesnadný úkol a téměř žádný rodič se přitom neobejde bez podpory. Každý, kdo má chuť své rodičovské dovednosti zlepšit, by neměl propásnout kurz Vědomé rodičovství, který od 23. února otevře obecně prospěšná společnost Women for Women, spojená se jmény manželů Ivany a Pavla Tykačových.

Číst dál...

VIDEO: Program Bridge je mostem naděje pro samoživitele

Most mezi břehy zoufalství a naděje, ale i most mezi lidmi, kteří řeší obdobné potíže a setkání s někým s podobným osudem je pro ně posilou. Tak lze charakterizovat program Bridge, který od 21. února spouští obecně prospěšná společnost Women for Women, spojená se jmény manželů Ivany a Pavla Tykačových.

Číst dál...

(Spolu)autorka Četnických humoresek Pavlína Moskalyková pomáhá matkám samoživitelkám

Dlouhá léta stála po boku režiséra a autora seriálu Četnické humoresky Antonína Moskalyka. Když pak po vážné nemoci navždy odešel, sama další část příběhů dotočila. Dcera zmíněného legendárního filmaře Pavlína Moskalyková se stále věnuje filmové profesi, i když nyní o něco méně. Najde si čas také na podporu dobrých věcí, jako je projekt na pomoc matkám samoživitelkám obecně prospěšné společnosti Women for Women.

Číst dál...

Nejzápadnější kout Evropské unie se nejlépe prozkoumá z jachty

SPECIÁLNÍ SLEVA NA DOVOLENOU NA JACHTĚ PRO NAŠE ČTENÁŘE! Pozůstatky sopečné činnosti, jeskyně a hory pro ty, kdo chtějí obdivovat unikátní krásy přírody. Pozorování velryb a delfínů a třeba i šnorchlování mezi nimi pro ty, kdo chtějí zažít jedinečné dobrodružství. Portugalské souostroví Azory uprostřed Atlantského oceánu se podle jachtařského instruktora Tomáše Kůdely vyplatí poznávat z lodi.

Číst dál...

VIDEO: Uhlím si můžete čistit zuby

Málokdo ví, že uhlí je velmi oblíbenou přísadou kosmetických produktů. Každý měsíc roste počet kosmetických novinek, které jsou na uhlí založeny. Na trhu tak můžeme najít třeba zubní pasty či deodoranty. Na videu se podívejte, jak se uhlím dají čistit zuby.

Číst dál...

REKLAMA