OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: O víkendu vypluly na Velké Dářko dračí lodě

draci_lode_darko_15082009_01V soboru 15. srpna se na Velkém Dářku u Žďáru nad Sázavou konal 3. ročník Závodu dračích lodí. Hned na první ročník se přihlásilo 17 posádek a na podívanou se přišlo podívat 3 a půl tisíce lidí. Letos stoupl počet posádek i návštěvníků, jen závodníků se na Velkém Dářku vystřídalo kolem jednoho tisíce. Závody začal před třemi lety pořádat Windsurfing Club Velké Dářko. NA ATMOSFÉRU ZÁVODŮ DRAČÍCH LODÍ SE MŮŽETE PODÍVAT NA VIDEU UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

VIDEO: Mistrovství Evropy v letním biatlonu probíhá v Novém Městě na Moravě

biatlonDo Nového Města na Moravě se sjelo přes 170 závodníků ze 17 zemí. Ve čtvrtek po půl osmé je nejdříve svým pochodem přivítala Hudba Hradní stráže Praha. Týmy se pak jednotlivě představily při promenádě kolem stadionu. NA SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ MISTROVSTVÍ EVROPY V LETNÍM BIATLONU A CELÝ ROZHOVOR S ŘEDITELEM ZÁVODU VLASTIMILEM JAKEŠEM SE MŮŽETE PODÍVAT UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

VIDEO: Jubilejní 10. podpeperská výstava se uskutečnila ve Velké Losenici

vystavaČeský svaz chovatelů připravil na výstavě pestrou paletu zvířat různých plemen. Sešlo se jich tu hned několik stovek, králíků, holubů, drůbeže, morčat a dalších. Na Vysočinu se totiž sjeli chovatelé z celé České republiky. U 10. podpeperské výstavy ve Velké Losenici jsme byli s kamerou, prostřednictvím portálu www.i-Vysočina se můžete podívat na atmosféru z výstavy. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE I ROZHOVOR SE SENÁTORKOU DAGMAR ZVĚŘINOVOU,  NÁVŠTĚVNICÍ VÝSTAVY A S ORGANIZÁTOREM VÁCLAVEM NEDĚLKOU.

Číst dál...

VIDEO: Křižánky nabízí výstavu historie lesa

vystava_lesLesnická výstava s názvem Pomníčky, kříže, hraniční kameny čítá na 6 desítek fotografií těchto kamenných či betonových objektů rozesetých po lesích Vysočiny. Autory fotografií, popisu a souvisejícího příběhu jsou bratři Josef a Vladimír Černí. Jak sami uvedli, jejich práce spočívala i v hledání záznamů v archivech a muzeích. UVNITŘ ČLÁNKU SE MŮŽETE PODÍVAT NA VIDEO Z TÉTO VÝSTAVY!

Číst dál...

VIDEO: Žďárské náměstí ovládli strongmani

silaciKoncem července bylo na náměstí Republiky ve Žďáře nad Sázavou k vidění hned několik silných borců neboli strongmanů.  Konala se zde jedna ze tří soutěží v rámci seriálu Xtuning Strongman Cup 2009. UVNITŘ ČLÁNKU SE MŮŽETE PODÍVAT NA VIDEO Z TÉTO AKCE!

Číst dál...

REKLAMA