OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Využijte předprodeje vstupenek na duel proti Mladé Boleslavi

V neděli 27. července od 17 hodin na Vysočině odstartuje SYNOT liga. Jihlavský prvoligový tým čeká ostrý start v podobě těžkého utkání proti FK Mladá Boleslav - 3. celku uplynulého ročníku nejvyšší soutěže a účastníkovi Evropské ligy. Zájemci mohou využít předprodeje vstupenek a přijít své hráče podpořit.

Číst dál...

Vysočina do kondičního soustředění vstoupila se dvěma cizinci

fc vysocina logoFotbalisté FC Vysočina v pondělí vstoupili do nejnáročnějšího bloku letní přípravy, který představuje pětidenní kondiční soustředění. Prvoligový tým jej stráví v Hotelu Gustav Mahler a bude využívat ideálních jihlavských tréninkových podmínek. Intenzivní kondiční dávky s týmem bude vstřebávat i dvojice zahraničních fotbalistů – ekvádorský krajní záložník či útočník Augusto Batioja a bosenský středový či levý záložník Amer Osmanagić.

Číst dál...

Fotbalisté FC Vysočina ve středu vstoupí do letní přípravy

fc vysocinaZ hlediska ligových fotbalistů tradičně velmi krátká letní dovolená je u konce. Prvoligový tým FC Vysočina se po sedmnácti dnech volna ve středu 18. června vrací do tréninkového procesu, když kompletní kádr v Praze absolvuje funkční a diagnostické testy na FTVS. O den později se tým Petra Rady ráno sejde v Jihlavě na prvním tréninku letní přípravy.

Číst dál...

Fotbalisté FC Vysočina si užijí pouze sedmnáct dní volna

fc vysocina logoPouhých sedmnáct dnů bude trvat letní dovolená prvoligových fotbalistů FC Vysočina. Letní přípravu na nový ročník SYNOT ligy ve středu 18. června odstartují tradičními funkčními a diagnostickými testy na FTVS v Praze. O den později pak svěřence trenéra Petra Rady čeká první tréninková jednotka v areálu v Jiráskově ulici v Jihlavě.

Číst dál...

Kádr FC Vysočina hlásí první změny a novinky

fc vysocina hraci zapasKonec fotbalové sezóny a letní přestávka před startem přípravy na nový ročník je ve všech klubech ve znamení prodlužování hráčských smluv, návratů z hostování a přestupových jednání. Nejinak je tomu i v FC Vysočina. Nyní vám přinášíme první várku změn a novinek z jihlavského prvoligového kádru.

Číst dál...

Fanděte permanentně. Permice se ještě více vyplatí

fc vysocinaFC Vysočina má za sebou úspěšnou sezónu v Gambrinus lize a už zbrojí na nový soutěžní ročník – SYNOT ligy. Připravit by se měli i fanoušci, tudíž vám přinášíme informace o cenách vstupenek a permanentek pro domácí duely jihlavského klubu v příští sezóně. Prodej permanentních vstupenek, díky kterým si zajistíte své místo na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě, bude zahájen v úterý 17. června v klubovém Fanshopu a zároveň se rozběhne i on-line prodej na webu Ticketportal. Majitelům permanentek z uplynulé sezóny budou jejich místa blokována do úterý 10. července 2014.

Ceny vstupenek a permanentek

Základní vstupné na prvoligový fotbal se v příštím ročníku nezmění a bude činit 120 Kč. Ceník však napevno zahrnuje zvýšené vstupné pro duely s větší organizační náročností. „Předpokládáme, že minimálně pro domácí zápasy proti Spartě, Slavii, Plzni a Baníku Ostrava bude vstupné činit 150 Kč a dotkne se i ceny rodinného či zlevněného vstupného.  Majitelé permanentních vstupenek jistě potěší, že jich se toto opatření a zvýšení ceny vstupného pro vybraná utkání nijak nedotkne. Navíc držíme slovo a připravili jsme slevu z ceny permanentky pro majitele těchto celosezónních vstupenek ze sektoru A2,“ upozornil ředitel klubu Zdeněk Tulis.

Cena nové permanentní vstupenky pro ročník 2014/15 činí 1.300 Kč, přičemž ti, kteří si permanentku obnovují, zaplatí stejně jako vloni - 1.200 Kč. Při počtu 15 domácích zápasů Gambrinus ligy a předpokládaných cenách vstupenek to znamená výraznou úsporu ve výši 720 Kč! Navíc se každá permanentka vztahuje na veškeré případné domácí duely Poháru České pošty a nabízí i jiné níže popsané výhody.

Dalších 50 korun může ušetřit 192 majitelů permanentních vstupenek ze sektoru A2, kteří si v návaznosti na nepohodlí, které jim bylo způsobeno fanoušky Slavie během podzimního duelu, mohou permici obnovit za pouhých 1.150 Kč! „Fanoušci se snad již přesvědčili o mnohých výhodách svého jistého místa na tribunách našeho stadiónu. Věříme, že letní prodej permanentek poprvé překoná tisícovku zakoupených permanentek,“ uvedl ředitel Tulis.

Doplňme, že nadále bude platit, že děti do 130 cm budou mít vstup na utkání zdarma. Zachován bude i bezplatný odběr klubového zápasového časopisu, jenž je v ostatních klubech Gambrinus ligy zpoplatněn.

Členové Fanklubu za své místo zaplatí jenom 1.100 Kč, ovšem navíc musí uhradit 200 Kč za členství ve Fanklubu, které je opravňuje ke slevám při nákupu suvenýrů a výjezdech na venkovní zápasy. Členský příspěvek bude opět v plné výši věnován na činnost Fanklubu FC Vysočina, na výrobu choreografií a úhradu výjezdů.

FC Vysočina nadále nabízí možnost zakoupit si celosezónní vstupenku do klubového V.I.P. Standard zázemí, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže budovy bazénu. Možnost vychutnat si zápas ze svého místa a navíc mít při každém duelu možnost příjemného zázemí, rautového teplého občerstvení a konzumace nápojů vyjde na 7.000 Kč.

Zejména pro firmy je určena možnost hromadného nákupu permanentních vstupenek se zajímavými slevami.

Výhody zakoupení permanentky

Při omezené kapacitě stadiónu, která jen lehce přesahuje 4.000 míst k sezení, zajistí jistotu ideálního vlastního místa na tribunách jedině výhodná celosezónní permanentní vstupenka. Navíc investice do permanentky FC Vysočina by měla být ctí každého příznivce klubu. Její koupí fanoušek malou, ale rozhodně důležitou měrou, přispívá na chod svého klubu. A dvojnásob to platí pro působení mezi českou fotbalovou elitou.

Souhrn výhod pro majitele permanentek

• úspora minimálně 620 až 820 Kč oproti ceně běžných vstupenek
• stálé místo na celý fotbalový ročník dle vašeho výběru
• zvýhodněná cena permanentky pro předplatné na další sezónu
• přednostní nákup permanentky pro následující sezónu
• zařazení do slosování pro poločasové soutěže či tomboly během domácích ligových zápasů
• konec sledování termínů předprodeje vstupenek, nutnosti přijít na stadión včas a stání fronty u pokladny na vstupenky
• bezplatný vstup na domácí zápasy Poháru České pošty

Informace o prodeji

• permanentky budou v prodeji od úterý 17. června 2014
• permanentky lze zakoupit on-line na webu Ticketportal
• předplatitelům z uplynulé sezóny budou jejich místa blokována do úterý 10. července 2014
• prodej probíhá ve Fanshopu FC Vysočina pod novou tribunou stadiónu
• prodejní dny před startem ligy: vždy v úterý a ve čtvrtek v časech od 10:00 do 17:00 hodin
• prodejní dny během ligové soutěže: vždy ve čtvrtek od 13:00 do 17:00 hodin
• možnost objednání či zamluvení permanentky po domluvě se sl. Rambouskovou na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., popř. prostřednictvím mobilu 773 055 805


 

Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Fotbalisty FC Vysočina čeká velice náročná příprava

fotbal 03Fotbalisté FC Vysočina momentálně tráví vytouženou dovolenou a vychutnávají si pohodu v rodinném kruhu. Rozhodně však nemohou zahálet, neboť obdrželi individuální tréninkový plán, který by je měl udržet v odpovídající kondici a připravit na velice náročné lednové týdny. Zimní příprava jihlavského týmu bude krátká, ovšem hodně intenzivní a nahuštěná.

Číst dál...

Vysočina v Olomouci nastoupí k prvnímu duelu 4. kola Poháru České pošty

fotbal 03Fotbalisté FC Vysočina se po třech týdnech vrací do Olomouce. Na Andrově stadiónu nastoupí k úvodnímu duelu 4. kola Poháru České pošty proti domácí Sigmě. Jejich cíl bude jasný – zajistit si do odvety, která se v Jihlavě uskuteční na konci října, takový výsledek, aby jim dával reálnou šanci na postup do čtvrtfinále.

Číst dál...

REKLAMA