OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Zrekonstruovanou kuželnu v Třebíči pokřtili turnajem

Ve dnech 28. srpna až 7. září proběhl na nově zrekonstruované kuželně TJ Třebíč turnaj jednotlivců o Pohár starosty města Třebíče v kategorii žen a mužů. Turnaj byl zahájen ve čtvrtek 28. srpna u příležitosti slavnostního otevření této zmodernizované kuželny v areálu Leopolda Pokorného v Třebíči, kterého se osobně zúčastnili starosta města Pavel Heřman, místostarosta města Pavel Svoboda, prezident České kuželkářské asociace Petr Vaňura a předseda TJ Třebíč Vladimír Smital.

Číst dál...

VIDEO: Třebíčská kuželna prošla rekonstrukcí

Město Třebíč nechalo během prázdnin ve sportovní hale Leopolda Pokorného ve Fűgnerově ulici nainstalovat čtyři kuželkářské dráhy, které odkoupilo z letošního mistrovství světa konaného v Brně. NAHLÉDNĚTE DOVNITŘ S NAŠÍ KAMEROU!

Číst dál...

Olympijská středa přinesla Vysočině další stříbrné medaile

zavodni strelbaStříbrnou medaili pro Kraj Vysočina na Olympiádě dětí a mládeže ČR včera ve střelbě ze vzduchové pušky na 10 metrů vyhrál Petr Nymburský. Úspěšný střelec, který odstartoval svou sportovní kariéru v SSK Černovice, odjížděl na závody v dobré formě a patřil mezi žhavá vysočinská želízka v ohni. Stříbro pro Vysočinu vybojovaly také Adéla Bulantová a Anna Kynčlová v tenisové čtyřhře.

Číst dál...

Ve Vysočině bude hostovat Adam Jánoš

fc vysocina logoZatím velmi početný kádr fotbalistů FC Vysočina v letní přípravě rozšířil další talentovaný fotbalista. Na roční hostování ze Sparty Praha přichází pravý krajní obránce či defenzivní záložník Adam Jánoš (nar. 20.7 1992). Mládežnický reprezentant a stříbrný medailista z EURA U-19 v roce 2011 je synem tragicky zesnulého brankáře Zdeňka Jánoše.

Číst dál...

S Vysočinou se začne připravovat šest nových hráčů

fotbalStabilní členové kádru FC Vysočina v úterý 18. června absolvovali funkční a diagnostické testy na FTVS v Praze a od den později se sejdou v Jihlavě na prahu letní přípravy. Kouč František Komňacký v kabině přivítá šest nových hráčů, ovšem nejvýraznější letní posily by teprve měly dorazit v nejbližších dnech.

Číst dál...

Letní příprava FC Vysočina odstartuje 18. června

fc vysocina logoPouhých čtrnáct dní zaslouženého letního odpočinku právě nyní prožívají fotbalisté FC Vysočina. Po skvělé tečce za Gambrinus ligou v podobě výhry nad Slavií Praha zahájí už v úterý 18. června přípravu na nový soutěžní ročník. Měsíc poté už vyběhnou k prvnímu prvoligovému duelu.

Číst dál...

Dřevorubci změřili své síly v Novém Městě na Moravě

zavody stihl ikonaJubilejní 10. ročník mČR v dřevorubeckém sportu STIHL Timbersports hostilo Nové Město na Moravě. Více než 4000 diváků se nenechalo odradit nepřízní počasí a vychutnalo si velmi atraktivní závod. Celé klání mělo velmi napínavý průběh a rozhodla až poslední disciplína Hot Saw – řezání s pilou s extrémním výkonem až okolo 70 koní. Jan Svoboda nakonec obhájil titul a stal se již poosmé mistrem České republiky. Stříbrné místo bylo vítězstvím a heroickým výkonem pro mladého Zdeňka Maťhu, který předcházející dva dny před mistrovstvím strávil v horečkách.

Číst dál...

REKLAMA