OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jihlavský běžec vyhrál půlmaratón v Austrálii

Běžec Vladimír Srb z Jihlavy si před nedávnem přivezl zlatou medaili z mistrovství světa veteránů v australském Perthu. Nastoupil do třech disciplín  krosu na 8 kilometrů, dráhy na 10 kilometrů a půlmaratonu. Čtvrté místo z první a bronz z druhé disciplíny završil ve třetím závodu v kategorii 35–39 let zlatem. Vzdálenost téměř 21,1 kilometru zdolal v čase 1:13:13.

Číst dál...

Kuželkáři Spartaku si zahrají finále ligy

Vskutku historický úspěch si užívají pelhřimovští kuželkáři. Jejich dorostenecký tým postoupil do finále ligy. Za dva týdny tak bude v České Třebové spolu s dalšími sedmi kluby usilovat o titul mistra republiky.

Číst dál...

VIDEO: Jihlavský půlmaraton opět ovládl Srb

Druhý ročník Jihlavského půlmaratonu přinesl nový účastnický rekord. Pořadatelé už před jeho konáním avizovali, že by si přáli překročit hranici jednoho tisíce startujících. A to se jim letos povedlo přesně o devět závodníků. K celkovému počtu přispěl i závod koloběžek, který byl letošní novinkou. Loňské vítěztví přijel do Jihlavy obhajovat Vladimír Srb. Zda se mu zadařilo, prozradí reportáž.

Číst dál...

Přebor Kraje Vysočina 2015 ve střelbě ze vzduchových zbraní

V sobotu 17. ledna si v Třešti dali sraz sportovní střelci z celého Kraje Vysočina. Z pověření Krajského sdružení Českého střeleckého svazu zde místní sportovněstřelecký klub uspořádal při již 28. ročníku Velké ceny Třešťská diabolka letošní Přebory Kraje Vysočina ve střelbě ze vzduchových zbraní. Na soutěž se sjelo celkem 66 závodníků, kteří byli rozděleni podle disciplín a věku do šesti kategorií. V počtu zisku medailí se nejúspěšnějším klubem stal SSK Černovice se ziskem pěti medailí (2x zlato, 1x stříbro a 2x bronz).

Číst dál...

Střelecké závody ve Žďáře mají své vítěze

O víkendu 10. a 11. ledna 2015 se ve Žďáře nad Sázavou uskutečnil jubilejní 30. ročník dvoudenních střeleckých závodů ze vzduchových zbraní s názvem Velká cena a.s. ZDAR Žďár nad Sázavou. Pořadatelství se v budově Zdaru ujal žďárský sportovněstřelecký klub.

Číst dál...

Naděžda Dobešová získala Skleněnou medaili

Minulý čtvrtek se uskutečnil slavnostní večer, během něhož předal hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek již pošesté deset nejvyšších ocenění Kraje Vysočina. Ocenění jsou udělována významným osobnostem, jejichž příběhy, práce, ojedinělé skutky a díla obohacují Vysočinu a její obyvatele. Mezi deseti oceněnými byla i třebíčská kuželkářka a zastupitelka Naděžda Dobešová, která získala Skleněnou medaili za vynikající úspěchy v kuželkářském sportu.

Číst dál...

Primátor ocenil úspěchy jihlavské reprezentantky v bocce

Cenu primátora statutárního města Jihlavy si ve čtvrtek z radnice odnesla Veronika Lišková. Z rukou primátora Jaroslava Vymazala převzala cenu za skvělé sportovní výsledky a reprezentaci města Jihlavy na Letních Evropských hrách Speciální olympiády v Antverpách. V dárkové tašce z radnice byl i symbol města ježek a nově vydaná fotografická kniha Jihlavy. Veroniku Liškovou na cenu navrhl náměstek primátora Josef Kodet.

Číst dál...

REKLAMA